YouNow: Yayın, İzle, Sohbet

Sosyallik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 87.1 MB
  • Version 14.0.4
  • Dil Türkçe
  • Firma YouNow Inc.
Sosyalliğinizi iki katına çıkartmak için YouNow: Yayın, İzle, Sohbet mobil uygulamasından faydalanabilirsiniz.

YouNow mobil uygulaması internet üzerinden canlı yayın yapmanın ve izleyicilerin seni izlemelerini sağlamanın en iyi yolu olarak karşımıza çıkıyor. Uygulamamızı Android işletim sistemine sahi akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabilirsiniz. Hayran kitlenizi büyütmek için farklı insanlarla sohbet edebilir, yeni insanlarla tanışabilir ve canlı yayınlar yapabilirsiniz. 

Uygulamamızı indirin ve canlı yayına başla seçeneğine basarak eğlenceyi başlatın. Şu anda yapılan binlerce canlı yayını tarayabilirsiniz ve canlı yayınlara katılabilirsiniz. Mobil cihazınız uygulama sayesinde daha da renkli bir hal alıyor. İster müzisyenlerin performanslarını izle, ister en çok sevdiğin YouTube/Viner kullanıcılarını izleyerek vaktini eğlenceli geçir. Burada herkes için bir şeyler bulunuyor.

Sende sana göre olanı seç ve başla. Yayınlarını en çok sevdiğin kullanıcıların hayranı olarak onları takip edebilirsin. Canlı yayına geçtikleri an sana bildirim gelecektir. Arkadaşların ve hayranların profil sayfalarıyla online olmadıkları zaman onlarla bağlantını koparmamak için onlarla arkadaş ool ve sohbeti koyulaştır. Keyifli bir mobil uygulama olan YouNow uygulamasına sizde sahip olun. 

Daha Fazla Göster
YouNow: Yayın, İzle, Sohbet indir
DİĞER SÜRÜMLER