YouNow: Yayın, İzle, Sohbet

Sosyallik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 87.1 MB
  • Version 13.34.0
  • Dil Türkçe
  • Firma YouNow Inc.
YouNow: Yayın, İzle, Sohbet mobil uygulamasını IOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip akılı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz YouNow: Yayın, İzle, Sohbet mobil uygulaması sayesinde sosyalliğiniz iki katına çıkıyor. Güvenli bir şekilde canlı yayın yaparak yeni insanlarla tanışacak ve sosyal çevrenizi genişleteceksiniz.

Belki de hayatınızın aşkı YouNow'da sizleri bekliyordur. Mobil cihazınızdan sosyallik anlamında da yararlanabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışıp arkadaş edinirken Facebook, Twitter ve Youtube üzerinden yeni takipçiler de edinebilirsin.Yeni insanlarla tanışabildiğiniz gibi kendi arkadaşlarınızla ve takipçilerinizle sohbet edebilir, onlarla canlı yayınlarını paylaşabilir ve yayınlar izleyebilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz kişiler canlı yayına başladığında bundan haberdar olmak ve canlı yayını kaçırmamak istiyorsanız YouNow uygulamasının bildirimlerini açmayı unutmayın. En sevdiğiniz fenomenlerin canlı yayınlarını kaçırmamak için YouNow mobil uygulamasından yararlanabilir ve bundan keyif alabilirsiniz. Uygulama içerisinde aktif olmadığınız zamanlarda bile başlatılan canlı yayınlardan haberdar olabilir ve canlı yayınları kaçırmadan seyredebilirsiniz. YouNow hayatınıza renk katabilecek başarılı bir mobil uygulama olması sebebiyle sizleri memnun edecektir.

Daha Fazla Göster
YouNow: Yayın, İzle, Sohbet indir
DİĞER SÜRÜMLER